Опис
Ксенонова лампа TORSSEN PREMIUM H1 +100% 4300K metal Це лампи нового покоління серії PREMIUM із збільшеною світловіддачею та яскравістю свічення. Колба виконана з кварцового скла, що значно зменшує дію УФ-променів на рефлектор. Завдяки чіткому фокусуванню променя, лампи TORSSEN створюють максимально яскраву світлову пляму на великій відстані забезпечуючи безпечне водіння автомобіля в суху та мокру погоду. Технічні характеристики: • Цоколь: H1 • Яскравість: 3200lm 1лампа. Гарантія 18міс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Потужність | 35 Вт |
| Напруга живлення | 12 В |
| Тип лампи | H1 |
| Колірна температура | 4300K |
| Цоколь | H1 |
| Виробник | Premium |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Ксенонові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 269 ₴



