Опис
Штатні ксенонові лампи TORSSEN Ultra Red D2S Це лампи нового покоління серії Ultra Red зі збільшеною світловіддачею та яскравістю свічення. Колба виконана з кварцового скла, що значно зменшує дію УФ-променів на рефлектор. Завдяки чіткому фокусуванню променя, лампи TORSSEN створюють максимально яскраву світлову пляму на великій відстані забезпечуючи безпечне водіння автомобіля в суху та мокру погоду. Технічні характеристики: • Цоколь: D2S (P32d-2) • Яскравість: 3200lm • Серія: Ultra Red У комплекті 1 лампа
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Потужність | 35 Вт |
| Напруга живлення | 12 В |
| Тип лампи | D2S |
| Колірна температура | 4300K |
| Виробник | Ultra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Ксенонові |
| Цоколь | P32d-2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 289 ₴




