Світлодіодні лампи TORSSEN PRO 120W CAN BUS HB4(9006) 5000K
Опис
Світлодіодні лампи TORSSEN Pro 120W CAN BUSє найбільш потужнимищними та яскравими світлодіодними лампами на ринку створені на базі чіпа компанії Lattice Power світловим потоком < span lang="UK">20000Лм.Світлодіод забезпечує максимальну світловіддачу при стабільній роботі без перегріву і шкоди для рефлектора фари. Двоконтурна система охолодження має пасивний радіатор та активний вентилятор. Завдяки новітній інтеллектуальній електронній системі стабілізації напруги і температури, лампи TORSSEN стабільно працюють в будь-яких погодних умовах при температурі від -40<. /span>0З до +1200С. Лампа має мініатюрний розмір, що спрощує самостійну установку лампи у фару автомобіля або мототехніки. системою контролю лампи, що згоріла.
Технічні характеристики:
• Потужність: 120W
• Чіп: Lattice Power
• Напруга: DC 9–16 V
• Світлова температура: 5000K
• Інтелектуальна система охолодження з використанням безшумного вентилятора та пасивного радіатора
• Підвищена яскравість діодів (максимальний світловий потік досягає 10000 Лм на кожну лампу в ближньому світлі+10000Лм на дальнє світло на кожну лампу); Комплект з 2 ламп забезпечує світловий потік20000Лм
• Матеріал корпусу: авіаційний алюміній + мідна пластина+2 мідні стрижні
• Клас захисту: IP67< /div>
• Діапазон робочих температур: від -400З +1200 С.
• Гарантія – 24 місяці
< /o:p>
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Потужність | 120 Вт |
| Напруга живлення | 12 В, 9 В |
| Колірна температура | 5000K |
| Виробник | PRO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Світлодіодні |
| Гарантійний термін | 24 |
| Діапазон робочих температур | -40˚С до +120˚С |
| Додаткові характеристики | Збільшена світлоовіддача |
| Класс защиты | IP67 |
| Кількість ламп у пакунку | 2 |
| Чіп | Lattice Power |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 859 ₴


