Опис
Масляний радіатор TESY CC 2510 E05 R 301762 забезпечує опалення приміщень площею до 28 кв.м. Прилад має безпечну температуру поверхні та є відповідним обігрівачем для сімей з маленькими дітьми та домашніми тваринами. Модель має інноваційну Т-подібну форму ребра, що забезпечує безпеку та велику тепловіддачу.
| Кількість ребер | 10, Т-образна форма |
| Максимальна потужність | 2500 Вт |
| Середня потужність | 1500 Вт |
| Мінімальна потужність | 1000 Вт |
| Для приміщень до | 50-70 м³ |
| Площа опалювання | 20-28 м² |
| Терморегулятор | механічний |
| Bисота | 0.65 м |
| Ширина | 0.29 м |
| Довжина | 0.49 м |
| Вага нетто | 15.21 кг |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Країна виробництва | Болгарія |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesy |
| Країна виробник | Болгарія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 15.2 кг |
| Габарити | 65 x 49 x 29 см |
| Гарантія | 2 роки |
| Потужність нагрівання макс. | 2.5 кВт |
| Потужність нагрівання мін. | 1 кВт |
| Потужність нагрівання середовищ. | 1.5 кВт |
| Площа обігріву | 28 кв.м |
| Тип | Нагрівач оливний |
| Тип харчування | Електроніка |
| Управління | Механічне |
| Установка | для підлоги |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 280 ₴


