Опис
Масляний радіатор TESY CC 3012 E05 R 301763 забезпечує опалення приміщень площею до 32 кв.м. Прилад має безпечну температуру поверхні та є відповідним обігрівачем для сімей з маленькими дітьми та домашніми тваринами. Модель має інноваційну Т-подібну форму ребра, що забезпечує безпеку та велику тепловіддачу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesy |
| Країна виробник | Болгарія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Потужність обігріву | 3000 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 32 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 17 кг |
| Висота | 650 мм |
| Глибина | 290 мм |
| Ширина | 610 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість секцій | 12 шт |
| Тип харчування | Електроніка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 637 ₴


