Опис
Закритий нагрівальний елемент.
Оптимальна конвекція повітряного потоку.
Класичний дизайн.
Чутливий біметалевий терморегулятор для регулювання температури.
- Закритий нагрівальний елемент
- Оптимальна конвекція повітряного потоку
- Класичний дизайн
- Чутливий біметалевий терморегулятор для регулювання температури
- Функція „Захист від замерзання“ з фіксованою температурою: 5±2°C
- Підлогове встановлення
- Настінний монтаж (опція) купується додатково
- Захист від перегріву
- Захист від перекидання
- Клас безпеки IP24 - можливість використання у ванній кімнаті
| Максимальна потужність | 2000 Вт |
| Для приміщень до | 40-60 м³ |
| Площа опалювання | 16-24 м² |
| Терморегулятор | механічний |
| Bисота | 0.45 м |
| Ширина | 0.09 м |
| Довжина | 0.83 м |
| Вага нетто | 5.48 кг |
| Гарантійний термін | 5 років |
| Країна виробництва | Болгарія |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesy |
| Країна виробник | Болгарія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.48 кг |
| Габарити | 45 x 83 x 9 см |
| Гарантія | 5 років |
| Класс защиты | IP24 |
| Потужність нагрівання макс. | 2 кВт |
| Площа обігріву | 24 кв.м |
| Тип | Нагрівач електричний |
| Тип харчування | Електроніка |
| Управління | Механічне |
| Установка | для підлоги |
| Форма корпусу | Прямокутна |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 427 ₴


