Штатна камера заднього виду TORSSEN HC050-MC720HD


Опис
Камера нового покоління від компанії TORSSEN розроблена спеціально для автомобільних мультимедійних пристроїв з високою роздільною здатністю дисплея. Надчутливий сенсор CCD SONY забезпечує стабільне надчітке та стабільне зображення в денний та нічний час.
Технічні характеристики:
- Камера AHD/СVBS
- Змінний кут нахилу камери
- Живлення 12V
- Роздільна здатність 720Р(1280*720Р)
- SONY CCD,PAL
- Горизонтальний кут огляду 170˚
- Відеосигнал PAL
- Матриця AHD 720P( монітор повинен підтримувати камери стандарту AHD)
- 5 скляних лінз
- Можливість тривалої роботи
- IP68
- Розмір: 23х25х23мм
- Тип роз'єму – RCA
- Чутливість: 0,01Lux
Сумісні моделі автомобілів
XL-7 (2000), позашляховик (5дв.), 2000-2003;
XL-7 (2003), позашляховик (5дв.), 2003-2007;
Jimny (FJ(2005)), позашляховик(3дв.), 2005-2012;
Jimny (FJ(2012)), позашляховик(3дв.), 2012-н.в.;
GrandVitara (FT; GT), позашляховик (3дв.), 1998-2003;
GrandVitara (FT; GT (2002)), позашляховик (5дв.), 2002-2005;
GrandVitara (JT), позашляховик (3дв.), 2005-2008;
GrandVitara (JT(2008)), позашляховик(3дв.), 2008-2012;
GrandVitara (JT(2012)), позашляховик(3дв.), 2012-н.в.;
SX4 хетчбек 2006
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TORSSEN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип камери | Модельне |
| Тип передачі сигналу | Провідний |
| Кут огляду камери | 170 град. |
| Додаткові характеристики | |
| Висота | 23 мм |
| Довжина | 23 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 1280x720 |
| Тип матриці | CCD |
| Чутливість | 0.01 люкс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Огляд | Короткий огляд |
| Ступінь захисту | IP68 |
| Тип роз' єма | RCA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 793 ₴


