Опис
Камера нового покоління від компанії TORSSEN розроблена спеціально для автомобільних мультимедійних пристроїв з високою роздільною здатністю дисплея. Надчутливий сенсор CMOS SONY забезпечує стабільне надчітке та стабільне зображення в денний та нічний час.
Технічні характеристики:
- Камера СVBS. Змінний кут нахилу камери
- Живлення 12V
- Роздільна здатність 720Р(1280*720Р)
- PAL
- Горизонтальний кут огляду 140˚
- Відеосигнал PAL
- Матриця AHD
- 5 скляних лінз
- Можливість тривалої роботи
- IP68
- Розмір: 23х25х23мм
- Тип роз'єму – RCA
- Чутливість: 0,1Lux
Сумісні моделі автомобілів
Rio (DC), хетчбек (5дв.), 2000-2002;
Rio (DC(2002)), хетчбек(5дв.), 2002-2005;
Rio (DE), седан (4дв.), 2005-2009;
Rio (DE (2009)), седан (4дв.), 2009-2011;
Rio ((RUS)QB), хетчбек(5дв.), 2011-н.в.;
Rio (UB), седан (4дв.), 2012-н.в.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TORSSEN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип камери | Модельне |
| Тип передачі сигналу | Провідний |
| Кут огляду камери | 140 град. |
| Додаткові характеристики | |
| Висота | 23 мм |
| Довжина | 23 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 1280x720 |
| Тип матриці | CMOS |
| Чутливість | 0.01 люкс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Огляд | Короткий огляд |
| Ступінь захисту | IP68 |
| Тип роз' єма | RCA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 379 ₴



