Штатна камера заднього виду TORSSEN HC105-MC108AHD

ОписСенсор SONY CCD Горизонтальний угол огляду 170˚ Відеосигнал PAL Матриця Full HD1920*1080p (монитор повинен підтримувати камери стандарту AHD) лінз Можливість тривалої роботи Клас вологозахисту IP68 Розмір: 23х25х23мм Тип роз'єму – RCA Чутливість: 0,01Lux <=> inherit; Font-size: 23px;">Сумісні моделі автомобілів
Камера нового покоління від компанії TORSSEN розроблена спеціально для автомобільних мультимедійних пристроїв із високою роздільною здатністю дисплея. Надчутливий сенсор CCD SONY забезпечує стійке надчітке та стабільне зображення в денну та нічну годину. 1080Р(1920*1080Р)
Mercedes-Benz A (W176) Хетчбек 2011 - н.в.,
Mercedes-Benz B (W246) Хетчбек 2011
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TORSSEN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип камери | Модельне |
| Тип передачі сигналу | Провідний |
| Кут огляду камери | 170 град. |
| Додаткові характеристики | |
| Висота | 23 мм |
| Довжина | 23 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Тип матриці | CCD |
| Чутливість | 0.01 люкс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Огляд | Короткий огляд |
| Ступінь захисту | IP68 |
| Тип роз' єма | RCA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 193 ₴


