Опис
Камера нового покоління від компанії TORSSEN з активною розміткою розроблена спеціально для автомобільних мультимедійних пристроїв, моніторів, дзеркал заднього виду. Надчутливий сенсор забезпечує стабільне надчітке та стабільне зображення в денний та нічний час.
Активна розмітка повторює кут повороту автомобіля
Технічні характеристики:
- Камера СVBS
- Змінний кут нахилу камери
- Живлення 12V
- Роздільна здатність 720Р(1280*720Р)
- PAL
- Горизонтальний кут огляду 140˚
- Відеосигнал PAL
- Матриця AHD
- 5 скляних лінз
- Можливість тривалої роботи
- IP68
- Розмір: 23х25х23мм
- Тип роз'єму – RCA
- Чутливість: 0,1Lux
Сумісні моделі автомобілів
Skoda Octavia III (2013), хетчбек, 2013 – н.в.;
Skoda Rapid (NH), хетчбек, 2012 – н.в.;
Superb Combi (3T5), універсал, 2014 – н.в.;
Superb (3T5), універсал, 2014 – н.в.;
Octavia III (2013), універсал, 2013 – н.в.;
Spaceback (2013), хетчбек, 2013-н.
Seat Ibiza ST (6J (2012)), хетчбек (5дв.), 2012-н.в.;
Seat Ibiza SC (6J), хетчбек (3дв.), 2009-2014
Seat Alhambra (7N), мінівен (5дв.), 2010-н.в.;
Volkswagen Golf VI Plus (5K), хетчбек, 05.2010 – 2013;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TORSSEN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип камери | Модельне |
| Тип передачі сигналу | Провідний |
| Кут огляду камери | 140 град. |
| Додаткові характеристики | |
| Висота | 23 мм |
| Довжина | 23 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 1280x720 |
| Чутливість | 0.01 люкс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Огляд | Короткий огляд |
| Ступінь захисту | IP68 |
| Тип матриці | СVBS |
| Тип роз' єма | RCA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 589 ₴




