Опис
Акумуляторна міні-пила Al-Ko CSM 1815 призначена для різання деревини. Працює від літій-іонного акумулятора напругою 18 В, що забезпечує портативність та зручність використання без необхідності підключення до електричної мережі. Al-Ko CSM 1815 ідеально підходить для виконання легких завдань з обрізання дерев, підготовки дров та інших подібних робіт у саду або на ділянці.
Особливості акумуляторної пили Al-Ko CSM 1815:
- Пила оснащена акумулятором 18 В ємністю 2,5 А/год. Забезпечує достатню потужність для обробки деревини невеликого та середнього розміру.
- Al-Ko CSM 1815 має шину довжиною 15 см та ланцюг Oregon відповідної довжини, що дозволяє виконувати точні та ефективні розпилювання.
- Швидкість руху ланцюга 7 м/с.
- Обладнана системою безпеки, що включає захист від випадкового запуску та запобігання травмам.
- Об'єм бака для масла 30 мл.
- Завдяки бездротовому дизайну та легкої ваги, акумуляторна пилка Al-Ko CSM 1815 забезпечує високу маневреність і зручність у роботі.
- Безинструментальний SDS натяг ланцюга.
- Індикатор заряду акумулятора.
- Легкий (1,3 кг), мініатюрний.
- Професійна пилка Al-Ko CSM 1815 проста, зручна в експлуатації. Підходить для домашнього використання.
Комплект постачання пили Al-Ko CSM 1815:
- Акумулятор 2,5 Ah;
- Зарядний пристрій 3 А;
- Інструкція;
- Кейс.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1.3 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина шини | 150 мм |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 85 мм |
| Довжина | 435 мм |
| Комплектація | Акумулятор 2,5 Ah; Зарядний пристрій 3 А; Інструкція; Кейс |
| Швидкість обертання ланцюга | 7 |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 800 ₴







