ОписЕфективне гасіння вібрації - під час роботи інструмент показує непогані результати зниження вібрації. мастило ланцюга знижує знос шини та ланцюга. Бічний натягувач ланцюга значно полегшує налаштування ріжучої оснастки. Зручність використання - невелика вага та оптимальні габарити зручні для частого застосування бензопили. Простота експлуатації та сервісу - інструмент легко застосовувати та обслуговувати. li>
Бензопила SOLO by AL-KO Comfort 6436 - напівпрофесійна ланцюгова бензинова пилка з потужним і продуктивним 2-тактним двигуном і шиною 35 см і ланцюгом з кроком 3/8", модель призначена для валки лісу. Бензоінструмент SOLO by AL-KO Comfort 6436 виконаний в міцному корпусі, оснащений ергономічними рукоятками з надійним і зручним хватом під час проведення розпилу. AL-KO Comfort 6436 оснащений кованим колінвалом, стійким до зносу. і продуктивний двигун - високий показник потужності, економна витрата палива, тривалий період роботи.
Переваги SOLO by AL-KO Comfort 6436:
- Продуктивність.
- Мінімум вібрацій.< /li>
- Легкий пуск.
- Бічний натягувач ланцюга.
- Автоматичне мастило ланцюга.
- Праймер для підкачування паливного насоса.
- Простота використання та сервісу.
Комплект постачання SOLO by AL-KO Comfort 6436:
- Бензопила SOLO by AL -KO Comfort 6436.
- Шина OREGON 35 см.
- 2 ланцюги OREGON 3/8", 1,3 мм, 53DL.
- Ланцюгове масло АЛКО 1 л.
- 2-х тактна олія АЛКО 1л.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Solo by AL-KO |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 4.3 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина шини | 350 мм |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 2 к. с. |
| Об'єм двигуна | 35.2 куб. см |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Бензопила SOLO by AL-KO Comfort 6436; Шина OREGON 35 см; 2 ланцюги OREGON 3/8", 1,3 мм, 53DL; Ланцюгова олія АЛКО 1 л; 2-тактна олія АЛКО 1 л |
| Пиляльний ланцюг | 3/8'' |
| Мастило ланцюга | автоматична |
| Тип пристрою | Бензиновий двигун |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 000 ₴



