Опис
Дренажний насос Al-Ko Easy Drain 7200 Classic для перекачування брудної води, води з колодязів, свердловин, басейнів, а також для дренажу затоплених приміщень та садових ставків. Він здатний перекачувати воду із частками розміром до 30 мм. Потужність 430 Вт забезпечує продуктивність до 7200 літрів за годину. Це робить його ефективним інструментом для швидкого та ефективного перекачування води з глибини 5 м на висоту до 6 м. Кабель 10 м. Особливості дренажного насоса Al-Ko Easy Drain 7200 Classic:
- Дренажний насос Al-Ko Easy Drain 7200 Classic - обладнання, яке відноситься до серії Easy. Інструменти, обладнання даної серії відрізняються високою якістю, надійністю, практичністю, простотою та зручністю експлуатації. насос Al-Ko Easy Drain 7200 Classic оснащений автоматичним вимикачем поплавця, який дозволяє встановити заданий рівень води для автоматичної активації та вимикання насоса. Також є функція ручного включення та вимкнення.
- Кутовий штуцер встановлений під кутом 90 градусів. Діаметр патрубка G1 1/4" (41,9 мм).
- Тепловий захист запобігає перегріву двигуна та насосу у разі тривалої роботи або перевантаження.
- Обладнання розміром 230х174х337 мм важить 5,22 кг. виготовлений з високоякісних компонентів і матеріалів.Сталевий вал електродвигуна пройшов спеціальну обробку для тривалого терміну служби.Міцний, хімічно стійкий корпус виготовлений з композитного матеріалу - поліпропіленового склопластику (ППС). ) випромінюванням: не вигоряє і не руйнується під впливом сонячних променів.Зберігає свої властивості при підвищених температурах.
- Великий впускний отвір дозволяє пропускати брудну воду з розмірами частинок до 30 мм.
- Поплавковий вимикач керує автоматичним увімкненням/вимкненням насоса.
- Швидко перекачує великі об'єми води.
- Універсальний з'єднувальний елемент дозволяє під'єднувати шланги найбільш популярних діаметрів.
- Безпечний , надійний 10-метровий прогумований кабель.
- Зручна ручка для перенесення, ніжки для стабільної установки.
Комплект постачання насоса Al- Ko Easy Drain 7200 Classic:
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 5.22 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Споживана потужність | 430 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр вихідних патрубок | 41.9 |
| Довжина кабелю | 10 |
| Комплектація | Насос Al-Ko Easy Drain 7200 Classic; Комбінований ніпель; Універсальний кутовий штуцер; Інструкція; Паковання |
| Максимальна висота напору | 6 м |
| Максимальна продуктивність | 7200 |
| Максимальний розмір зважених частинок, мм | 30 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип пристрою | Електродвигун (від мережі) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 600 ₴




