Штатна автомагнітола FORS.auto для Audi Q7 (4+32Gb, 10.25") 2010-2015

4+32GB, Android 12, CarPlay+Android auto, 1280*720, 8 core, 10.25", 4G LTE
Штатна магнітола FORS.auto це сучасний багатофункціональний головний пристрій, повноцінний мультимедійний центр, що працює на базі операційної системи Android. style="font-size:14px">
Легке з'єднання з машиною по CAN-шині. style="font-size:12pt">
Магнітола має можливість підключення до бортового комп'ютера. Система підключається за допомогою can-шини, а бортовий. дверей, терморегуляція та інші. style="">використанні, так як штатні кнопки на кермі дозволяють з легкістю p> style="margin-left:3px">
надає можливість вибрати необхідну платформу і карту Навігаційні програми незнайомій місцевості, знайти оптимальний маршрут і відображають наявність пробок. style="margin-left:3px">Встановити програму можна з Play Market.
Підтримка Wi-Fi та 3G/4G модемів.
Не потрібно встановлювати спеціальні програми або змінювати настройки для підключення до інтернету. Автомагнітолу можна підключити до мережі за допомогою смартфона або портативного модему WiFi. style="margin-left:3px">Камери переднього та заднього вигляду.
За допомогою функції підключення камер переднього та заднього вигляду, парковка більше не буде доставляти незручності.
підтримка Google Play Market. встановити необхідні програми, і користуватися ними так само, як і насмартфоні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FORS.auto |
| Країна виробник | Китай |
| USB-інтерфейс | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Наявність Bluetooth | Так |
| Наявність GPS-модуля | Так |
| Наявність Wi-Fi | Так |
| Операційна система | Android |
| Стан | Новий |
| Тип екрану | TFT |
| Типорозмір | Штатний розмір |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована пам'ять | 32Гб |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 1280×720 |
| Користувальницькі характеристики | |
| 4G LTE інтернет (SIM-карта) | Да |
| Android Auto | Да |
| CarPlay | Да |
| DVR | Да |
| Версія Android | Android 12 |
| Версія Bluetooth | 5 |
| Діагональ екрану | 2025/10/01 00:00:00 |
| Додаткові характеристики | 4+32GB, Android 12, CarPlay+Android auto, 1280*720, 8 core, 10.25", 4G LTE |
| Модифікація | FS-AU |
| Підтримка керування кнопками на рулі | Да |
| Процесор | UIS 8581 8 core |
| Серія | 2010-2015 |
- Ціна: 22 699 ₴


