Опис
GBH 185-LI Professional має велику потужність та функції, які піднімають процес свердління на новий рівень, забезпечуючи додаткову ефективність, безпеку та контроль. На повному заряді акумулятора свердлиться більше отворів, а стабільну високу потужність забезпечує потужний безщітковий двигун Bosch на 18 В разом із постійною швидкістю обертання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безщітковий двигун | Да |
| Вага | 2,3 кг |
| Ключові особливості | KickBack Control |
| Комплектація | акумулятор |
| Максимальна швидкість обертання | 1050 об./хв |
| Максимальний діаметр згортання в бетоні | 22 мм |
| Максимальний діаметр свердління в деревині | 20 мм |
| Максимальний діаметр зв’ язку у ставі | 13 мм |
| РОЗМІРИ | 208x102x296 |
| Режими | Свердління з довбанням |
| Сила удару | 1,9 Дж |
| Рівень вібрації (довбання) | 9,4 м/сек² |
| Рівень вібрації (ударне свердління для бетону) | 14 м/сек² |
| Частота ударів за хвилину | 4675 уд./хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 530 ₴






