Bosch Набір із двох акумуляторних інструментів 18В GBH 180-LI перфоратор шліфувальна машина кутова GWS 180-LI акб
Опис
Акумуляторний перфоратор GBH 180-LI забезпечує унікальну виграшну комбінацію цінової доступності та якості Bosch, а це ідеально пристосовано до свердління та легкого довбання бетону та цегли або деревини та сталі. Мала акумуляторна кутова шліфувальна машина GWS 180-LI Professional від Bosch поєднує в собі продуктивність дротових інструментів із чудовою ергономічністю та зручністю в експлуатації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безщітковий двигун | Да |
| Вага | 2,3 перфоратора / 1.6 кг шліфмашини кг |
| Максимальна швидкість обертання | 1800 об./хв |
| Максимальний діаметр згортання в бетоні | 20 мм |
| Потужність | 700 Вт |
| Режими | Свердління |
| Сила удару | 2 Дж |
| Тип патрона | SDS+ |
| Рівень вібрації (довбання) | 7 м/сек² |
| Рівень вібрації (ударне свердління для бетону) | 10 м/сек² |
| Частота ударів за хвилину | 5100 уд./хв |
| Кількість обертів неодруженого ходу | 11 об/мін |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 510 ₴










