Опис
Витяжка Cata купольна, 90см, 640м3ч, LEGEND 9000 XGBK, чорний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CATA |
| Країна виробник | Іспанія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Сенсорне |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Ширина | 895 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 16.7 кг |
| Глибина | 500 мм |
| Максимальна висота | 560 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Споживана потужність | 70 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (макс | 99,9 см |
| Висота (мін | 54,8 см |
| Тиск | 220 Па (макс,) |
| Діаметр вихідного отвору | 150 мм |
| Додатковий сервіс | індикатор чищення фільтрів |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Обсяг | 0,2075 м3 л |
| Продуктивність витяжки | 640 куб |
| Тип витяжки | Купольна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 000 ₴



