Cata Вбудована витяжка, 50см, 1115м3ч, GT-PLUS 45 BK, чорний
Опис
Вбудована витяжка Cata 02030408 – це ідеальний вибір для тих, хто шукає потужний, стильний та ефективний засіб вентиляції для кухні. Її передові функції та сучасний дизайн роблять її незамінною апаратурою у сучасних кухнях, забезпечуючи комфортний досвід приготування їжі. Витяжка обладнана енергоефективними світлодіодами, що висвітлюють робочу поверхню, забезпечуючи яскравість та видимість під час приготування їжі та створюючи атмосферу на кухні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CATA |
| Країна виробник | Іспанія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Ширина | 500 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.88 кг |
| Максимальна висота | 340 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 200 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тиск | 400 Па (макс,) |
| Діаметр вихідного отвору | 150 мм/125 мм |
| Додатковий сервіс | проста у встановленні система |
| Клас енергоспоживання | C |
| Обсяг | 0,0624 м3 л |
| Продуктивність витяжки | 1115 куб |
| Тип монтажа | вбудована |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 359 ₴


