Cata Витяжка телескопічна, 60см, 600м3г, TF-5260 WH, білий
Опис
Витяжка Cata Телескопічна 02034501 – це надійний та стильний вибір для власників невеликих та середніх кухонь, які шукають надійний засіб для підтримання чистоти та свіжості повітря у своїй кухні. Її простота в управлінні та ефективність робить її ідеальним варіантом для будь-якого кулінарного простору. Оснащена яскравим та енергоефективним LED освітленням, що освітлює робочу поверхню кухні, забезпечуючи видимість та комфорт під час приготування їжі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CATA |
| Країна виробник | Іспанія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Сенсорне |
| Рівень шуму | 54 дБ |
| Колір корпусу | Білий |
| Ширина | 600 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.08 кг |
| Глибина | 280 мм |
| Максимальна висота | 175 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Споживана потужність | 141 Вт |
| Фільтр | металевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (макс | 17,5 см |
| Висота (мін | 17,5 см |
| Тиск | 301 Па (макс,) |
| Діаметр вихідного отвору | 120 мм |
| Додатковий сервіс | проста у встановленні система |
| Клас гідродинамічної ефективності | E |
| Клас енергоспоживання | D |
| Клас ефективності освітлення | E |
| Клас ефективності фільтрації жирів | D |
| Кількість двигунів | 2 двигуни/(2 x 65 Вт) |
| Обсяг | 0,0531 м3 л |
| Потік повітря за максимальної швидкості | 325,1 м3/год |
| Потік повітря за мінімальної швидкості | 174,8 м3/год |
| Продуктивність витяжки | 600 куб |
| Тип витяжки | телескопічна |
| Тип монтажа | вбудована |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 749 ₴


