Опис
Витяжка Cata телескопічна, 60см, 700м3год, TFB-5160 X, нерж.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CATA |
| Країна виробник | Іспанія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Рівень шуму | 48 дБ |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Ширина | 595 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 кг |
| Глибина | 297 мм |
| Максимальна висота | 370 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Споживана потужність | 65 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр вихідного отвору | 150 мм |
| Обсяг | 0,0625 м3 л |
| Продуктивність витяжки | 700 куб |
| Тип витяжки | телескопічна |
| Тип монтажа | вбудована |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 199 ₴



