Cata Вбудована витяжка, 51см, 600м3ч, G-45 X, нерж

Опис
Витяжка Cata вбудована, 51см, 600м3ч, G-45 X, нерж.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CATA |
| Країна виробник | Іспанія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Тип управління | Сенсорне |
| Рівень шуму | 45 дБ |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Ширина | 510 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.7 кг |
| Максимальна висота | 360 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 100 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (макс | 17 см |
| Висота (мін | 17 см |
| Тиск | 194 Па (макс,) |
| Діаметр вихідного отвору | 120 мм |
| Додатковий сервіс | проста у встановленні система |
| Обсяг | 0,0444 м3 л |
| Продуктивність витяжки | 600 куб |
| Тип монтажа | вбудована |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 149 ₴


