Опис
Витяжка Cata 02061399 виготовлена з нержавіючої сталі та поєднує в собі високу продуктивність, легкість використання та елегантний дизайн, роблячи її ідеальним вибором для сучасних кухонь. Її ефективність, зручність у використанні та надійність роблять її незамінною частиною будь-якої кухні. Витяжка оснащена яскравим LED освітленням, що рівномірно освітлює кухонну поверхню. Це покращує видимість під час приготування та допомагає створити комфортну атмосферу на кухні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CATA |
| Країна виробник | Іспанія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Рівень шуму | 51 дБ |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Ширина | 595 мм |
| Габаритні розміри | |
| Максимальна висота | 550 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 67 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7,90 кг |
| Висота (макс | 923 мм |
| Висота (мін | 573 мм |
| Обсяг | 0,0858 м3 л |
| Потік повітря за максимальної швидкості | 335,8 м3/год |
| Потік повітря за мінімальної швидкості | 166,7 м³/год |
| Продуктивність витяжки | 560 куб |
| Тип витяжки | Купольна |
| Тип монтажа | вбудована |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 199 ₴


