Cata Витяжка телескопічна, 70см, 600м.куб/год, TF-2003 Duralum 700, нерж
Опис
Cata TF-2003 Duralum 700 - компактна і стильна вбудована витяжка з високою продуктивністю. Оснащена телескопічною конструкцією, вона забезпечує ефективне очищення повітря та економить простір на кухні. Металевий жировий фільтр та можливість роботи в режимі рециркуляції роблять цю модель універсальним рішенням для вашого будинку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CATA |
| Країна виробник | Іспанія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Рівень шуму | 45 дБ |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Ширина | 700 мм |
| Габаритні розміри | |
| Максимальна висота | 350 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Споживана потужність | 107 Вт |
| Фільтр | металевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10,44 кг |
| Висота (макс | 18 см |
| Висота (мін | 18 см |
| Річне споживання електроенергії | 44,5 кВтч |
| Тиск | 194 Па (максимальний) |
| Діаметр вихідного отвору | 120 мм |
| Довжина кабелю під'єднання | 1,5 м |
| Додатковий сервіс | хв, відстань за висотою до варильної поверхні/електричної — 550 мм, газової — 650 мм, |
| Клас гідродинамічної ефективності | E /11,9 |
| Клас енергоспоживання | C |
| Клас ефективності освітлення | A /36 люкс/Вт |
| Клас ефективності фільтрації жирів | D /68 |
| Кількість двигунів | 1 двигун /TF2003 |
| Обсяг | 0,0620 м3 л |
| Обладнання | антижировий фільтр /2 шт. |
| Потік повітря за максимальної швидкості | 390 м3/год |
| Потік повітря за мінімальної швидкості | 150 м³/год |
| Продуктивність витяжки | 600 куб |
| Тип витяжки | телескопічна |
| Тип монтажа | вбудована |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 709 ₴








