Опис
Витяжка Cata, що вбудовується, 80см, 1200м3ч, GC DUAL 75 BK, чорний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CATA |
| Країна виробник | Іспанія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Тип управління | Сенсорне |
| Ширина | 340 мм |
| Габаритні розміри | |
| Максимальна висота | 400 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Споживана потужність | 280 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 12,50 кг |
| Тиск | 470 Па (макс,) |
| Діаметр вихідного отвору | 150 мм |
| Додатковий сервіс | проста у встановленні система |
| Клас енергоспоживання | A |
| Обсяг | 0,1156 м3 л |
| Оформлення | оздоблення з чорного скла |
| Продуктивність витяжки | 1200 куб |
| Тип монтажа | вбудована |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 500 ₴



