Опис
CATA зайняла лідируючі позиції на ринку вітчизняного видобутку завдяки своїй великій здатності до інновацій та здатності передбачати потреби ринку. Широкий асортимент продукції включає в себе витяжки, витяжні та декоративні ковпаки, електрообігрів, вентиляцію та пристрої для сушіння рук. Штаб-квартира компанії знаходиться у провінції Барселона та постійно розширюється на міжнародному ринку. В останні роки компанія досягла значного зростання як на іспанському, так і на міжнародному ринках завдяки чудовій якості та високому рівню конкурентоспроможності всієї своєї продукції.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CATA |
| Країна виробник | Іспанія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Покриття варильної поверхні | загартоване скло |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Вага | 11.7 кг |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Конфорки | |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 59х51 см |
| Заднє право | 1,75 кВт/півшвидка |
| Задня ліва | 1,75 кВт/півшвидка |
| Обсяг | 0,0635 м3 л |
| Особливості | автоматичне запалювання однією рукою |
| Передня ліва | 3,5 кВт/подвійна |
| Передня права | 1 кВт/допоміжна |
| Розміри для вбудовування | 555х475 мм |
| Решітки конфорок | эмаль |
| Тип електричних нагрівачів | газова |
| Пристрій | варильна поверхня |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 699 ₴


