Опис
Швидке спорожнення бочок з дощовою водою або садового ставка - не проблема для глибинного насоса SP 11.000 Dirt, продуктивність якого досягає 11000 л/год. Він без проблем відкачує як чисту, так і забруднену воду, яка містить частинки розміром до 20 мм. Пропонований як опція вхідний фільтр захищає крильчатку насоса від більшого сміття. Занурювальний насос для брудної води оснащений також вимикачем поплавця, що забезпечує включення і вимкнення в залежності від рівня води і, тим самим, захист від "сухого ходу". Можливість фіксації вимикача поплавця дозволяє експлуатувати насос при низькому залишковому рівні води (не менше 25 мм).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4,4 кг |
| Висота подавання | 7 м |
| Габарити | 229 x 238 x 303 |
| Довжина кабелю | 10 м |
| Додатково | Quick Connect для швидкого та зручного під'єднання шланга |
| Макс. розмір твердих частинок | 20 мм |
| Максимальна глибина занурення | 7 м |
| Потужність | 400 Вт |
| Призначення | для брудної води |
| Залишкова висота води | 25 мм |
| Приєднувальна різь | G1 |
| Продуктивність | 11000 л/год |
| Стан | Нове |
| Температура подавання, макс. | 35 °C |
| Тип | насос дренажний |
| Частота | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 699 ₴





