Насос дренажний SP 16.000 Dirt 550 Вт 16Куб•година висота 8м глибина 7м 4.85кг Karcher



Опис
Рішення для випадків, що вимагають відкачувати дуже великі об'єми води: насос для брудної води Karcher SP 16.000 Dirt, максимальна продуктивність якого становить 16000 л/год, здатний надійно відкачувати воду з частинками бруду розміром до 20 мм із садового ставка, затопленого підвалу. Для захисту від засмічення насоса більшим сміттям може бути встановлений вхідний фільтр (опціонально). Довгий термін служби забезпечується контактним кільцем ущільнювача, що широко застосовується в насосах професійного призначення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Вага | 4.85 кг |
| Максимальна глибина занурення | 7 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота подавання | 8 м |
| Габарити | 229 x 238 x 303 |
| Довжина кабелю | 10 м |
| Додатково | Quick Connect для швидкого та зручного під'єднання шланга |
| Макс. розмір твердих частинок | 20 мм |
| Потужність | 550 Вт |
| Призначення | для брудної води |
| Залишкова висота води | 25 мм |
| Приєднувальна різь | G1 |
| Продуктивність | 16000 л/год |
| Стан | Нове |
| Температура подавання, макс. | 35 °C |
| Тип | насос дренажний |
| Частота | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 599 ₴


