Насос дренажний SP 16.000 Dual 550 Вт 16Куб•година висота 9м глибина 7м 4.85кг Karcher



Опис
Завдяки двом функціям, що виконуються, надійний занурювальний насос SP 16.000 Dual дозволяє відкачувати як чисту, так і забруднену (що містить частинки розміром до 20 мм) воду. При цьому шляхом простого переміщення фільтра він миттєво перетворюється на режим відкачування чистої води до дна (до залишкового рівня 1 мм). Завдяки високій продуктивності (макс. 16000 л/год) насос SP 16.000 Dual відмінно підходить для відкачування води із затопленого підвалу, садового ставка або басейну. Автоматичне увімкнення та вимикання насоса забезпечується поплавковим вимикачем, встановленим на шині з можливістю переміщення у вертикальному напрямку, що дозволяє відкачувати воду до низького залишкового рівня.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Максимальна глибина занурення | 7 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5,03 (безладдя) кг |
| Висота подавання | 9 м |
| Габарити | 237 x 241 x 279 (Д × Ш × В) |
| Довжина кабелю | 10 м |
| Додатково | Quick Connect для швидкого та зручного під'єднання шланга |
| Макс. розмір твердих частинок | 20 мм |
| Потужність | 550 Вт |
| Призначення | для брудної води |
| Залишкова висота води | 1 мм |
| Під'єднання до трубопроводу з напірного боку | G 1½ |
| Продуктивність | 16000 л/год |
| Стан | Нове |
| Температура подавання, макс. | 35 °C |
| Тип | насос дренажний |
| Частота | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 399 ₴


