Насос дренажний для чистої води SP 17.000 Dirt 550 Вт 17Куб-година висота 9м глибина 7м 6кг Karcher
Опис
Потужний насос для чистої води Karcher SP 17.000, що відкачує протягом години до 17000 л чистої або злегка забрудненої води, чудово підходить для осушення басейнів і дренажних колодязів, а також усунення наслідків затоплення. У разі сильного забруднення води з метою захисту крильчатки насоса рекомендується його експлуатація з вхідним фільтром із нержавіючої сталі, який постачається разом із насосом. Міцний корпус з нержавіючої сталі та контактне кільце ущільнювача забезпечують дуже тривалий термін експлуатації насоса, гарантія на який може бути продовжена до 5 років. Занурювальний насос з функцією відкачування до дна оснащений датчиком рівня, що плавно переміщується, який миттєво включає його при контакті з водою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6 кг |
| Висота подавання | 9 м |
| Габарити | 238 x 293 x 356 |
| Довжина кабелю | 10 м |
| Додатково | Quick Connect для швидкого та зручного під'єднання шланга |
| Макс. розмір твердих частинок | 5 мм |
| Максимальна глибина занурення | 7 м |
| Потужність | 550 Вт |
| Призначення | для чистої води |
| Залишкова висота води | 1 мм |
| Приєднувальна різь | G1 |
| Продуктивність | 17000 л/ч |
| Стан | Нове |
| Температура подавання, макс. | 35 °C |
| Тип | насос дренажний |
| Частота | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 499 ₴








