Опис
Датчик рівня, що дозволяє індивідуальне регулювання, яким оснащений насос для брудної води Karcher SP 22.000 Dirt, забезпечує його миттєвий запуск під час контакту з водою. Коли рівень води опускається нижче датчика, насос автоматично вимикається із 15-секундною затримкою. Надзвичайно потужний занурювальний насос чудово підходить для вирішення задач дренажу – наприклад, для відкачування води з садового ставка, затопленого льоху або будівельного котловану. При цьому насос здатний відкачувати сильно забруднену воду (з частинками бруду розміром до 30 мм), а для захисту від блокування більшим сміттям передбачений інтегрований вхідний фільтр з нержавіючої сталі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6,67 кг |
| Висота подавання | 8 м |
| Габарити | 238 x 293 x 354 |
| Довжина кабелю | 10 м |
| Додатково | Quick Connect для швидкого та зручного під'єднання шланга |
| Макс. розмір твердих частинок | 30 мм |
| Максимальна глибина занурення | 7 м |
| Потужність | 750 Вт |
| Призначення | для брудної води |
| Залишкова висота води | 35 мм |
| Приєднувальна різь | G1 |
| Продуктивність | 22000 л/год |
| Стан | Нове |
| Температура подавання, макс. | 35 °C |
| Тип | насос дренажний |
| Частота | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 800 ₴






