Опис
Автоматичне намотування шланга 15-891 NEO - це повний комплект не тільки для поливу саду. До 20 м шланга з додатковими 2 м сполучного шланга. Набір укомплектований автоматичним пристроєм, що втягує, і зрошувачем. Крім того, він має штуцер та муфти. Зручна система автоматичного втягування шланга має гальмівний механізм, що запобігає неконтрольованому наголосу наконечника. Шланг також можна зафіксувати на будь-якій довжині, що запобігає складкам і перегинам шланга завдяки системі напрямних, захищаючи його від пошкоджень.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Стан | Новий |
| Діаметр шланга (") | 1/2" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9,44 кг |
| Діаметр шланга | 1/2 |
| Додатково | двошаровий корпус |
| Матеріал | ПВХ |
| Призначення | для поливання |
| Робоча температура | от -5°C до +55°C |
| Тип | котушка зі шлангом |
| Колір | чорний із жовтогарячим |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 000 ₴









