Опис
Trust Remo 2.0 - набір компактної акустичної системи із середньоквадратичною потужністю 8 Вт (пікова потужність 16 Вт, який забезпечує насичений звук і глибокий бас для вашого ПК або ноутбука. Розетка не потрібна: просто підключіть USB до свого ноутбука. Через нестандартний мінімалістичний дизайн колонки зручно.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trust |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,6 кг |
| Додатково | Під'єднання до ПК через USB |
| Інтерфейси | 3.5 мм (Mini-Jack) |
| Комплектація | комплект динаміків |
| Матеріал оздоблення | пластик |
| Опір, Ом | 4 |
| Сумарна потужність | 8 Вт |
| Тип | 2 |
| Колір оздоблення | чорний |
| Частотний діапазон | 50 - 20000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 749 ₴







