Ліхтар Ручний Night Cutter F20R, IPX4, до 400 люмен, до 147 метрів, ліхтар, що перезаряджається, Micro-USB VARTA
Опис
Розрізаючи темряву! Нова лінійка Night Cutter – це серія ліхтарів, що не має собі рівних в асортименті VARTA та оснащена цілим рядом високотехнологічних характеристик. Так, ці ліхтарі можуть використовуватися як аварійне джерело живлення. Завдяки світловіддачі 700 люменів та неймовірному радіусу дії вони буквально розрізають нічну темряву. А завдяки акумуляторам, що заряджаються, допомагають економити гроші і природні ресурси.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Varta |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cпособи заряджання | USB |
| Вага | 218 г |
| Вид | Ручні |
| Час роботи | 22 год |
| Діаметр ліхтаря | 34 мм |
| Довжина світлового променя | 147 м |
| Захищеність | IPX4 |
| Джерело світла | LED |
| Джерело енергії | Електромережа |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Потужність світлового потоку | 400 лм |
| Особливості | 4 режими |
| Розмір | 160 мм |
| Режими освітлення | Високий |
| Светодиод | 6 Вт |
| Елементи живлення | вбудований акумулятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 949 ₴








