Опис
Розрізаючи темряву! Нова лінійка Night Cutter – це серія ліхтарів, що не має собі рівних в асортименті VARTA та оснащена цілим рядом високотехнологічних характеристик. Так, ці ліхтарі можуть використовуватися як аварійне джерело живлення. Завдяки світловіддачі 700 люменів та неймовірному радіусу дії вони буквально розрізають нічну темряву. А завдяки акумуляторам, що заряджаються, допомагають економити гроші і природні ресурси.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Varta |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cпособи заряджання | USB |
| Вага | 359 г |
| Вид | Ручні |
| Час роботи | 24 год |
| Діаметр ліхтаря | 42 мм |
| Довжина світлового променя | 300 м |
| Захищеність | IPX4 |
| Джерело світла | LED |
| Джерело енергії | Електромережа |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Потужність світлового потоку | 700 лм |
| Особливості | 4 режими |
| Розмір | 225 мм |
| Режими освітлення | Високий |
| Светодиод | 10 Вт |
| Елементи живлення | вбудований акумулятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴
![Night Cutter[F30R] VARTA, фото 1](https://images.prom.ua/4047235598_w640_h640_night-cutterf30r-varta.jpg)
![Night Cutter[F30R] VARTA, фото 2](https://images.prom.ua/4047235704_w40_h40_night-cutterf30r-varta.jpg)
![Night Cutter[F30R] VARTA, фото 3](https://images.prom.ua/4047235783_w40_h40_night-cutterf30r-varta.jpg)
![Night Cutter[F30R] VARTA, фото 4](https://images.prom.ua/4047235894_w40_h40_night-cutterf30r-varta.jpg)
![Night Cutter[F30R] VARTA, фото 5](https://images.prom.ua/4047235942_w40_h40_night-cutterf30r-varta.jpg)
![Night Cutter[F30R] VARTA, фото 6](https://images.prom.ua/4047236079_w40_h40_night-cutterf30r-varta.jpg)
![Night Cutter[F30R] VARTA, фото 7](https://images.prom.ua/4047236141_w40_h40_night-cutterf30r-varta.jpg)
![Night Cutter[F30R] VARTA](https://images.prom.ua/4047235598_night-cutterf30r-varta.jpg)
