Акустична система (Колонки) 2.0 Arys RGB BLACK Trust




Опис
Компактна акустична система зі стильним дизайном та світлодіодним підсвічуванням RGB
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trust |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,577 кг |
| Додатково | Металева решітка для кращого захисту |
| Інтерфейси | 3.5 мм (Mini-Jack) |
| Комплектація | комплект динаміків |
| Сумарна потужність | 12 (6 Вт RMS) Вт |
| Тип | 2 |
| Колір оздоблення | чорний |
| Частотний діапазон | 100 - 20000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 944 ₴


