Опис
У рідкокристалічному телевізорі 2E-55A88H поєднані основні властивості, що є найважливішими для користувача, а саме: стильний сучасний дизайн та широкі функціональні можливості. Оснащений MiniLED-панеллю 55″, має роздільну здатність 3840×2160, широкі кути огляду 178°/178° та співвідношення сторін екрану 16:9. Працює на WebOS. Передбачено надійне кріплення VESA 400×300 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart платформа | WebOS 2.0 |
| SmartTV | Да |
| Бездротове під'єднання | Bluetooth |
| Вага | 16,3 (19.3 кг в пакованні) кг |
| Входи | LAN |
| Виходи | Аудіовихід |
| Габарити (ШхВхГ) з підставкою | 1230x785х245 (1360 × 820 × 133 мм в пакованні) |
| Клас енергоефективності | B |
| Кількість HDMI | 3 шт |
| Кількість USB | 2 шт. |
| Кількість каналів | 100 (ATV), 800 (DTV) шт |
| Комплектація | Батарейки |
| Потужність звуку | 20 Вт |
| Мультимедіа | Вбудована пам'ять |
| Призначення | споживчий |
| Настінне кріплення VESA | 400х300 |
| Особливості | NICAM декодер |
| Підтримка форматів аудіо | MP3 |
| Підтримувані формати відео | AVI |
| Розмір діагоналі | 55 " |
| Роздільна здатність екрану | Ultra HD (3840x2160) |
| Телетекст | (1000 сторінок) |
| Тип телевізора | MiniLED телевізор |
| Кут огляду за вертикаллю | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Формат зображення | 16:9 |
| Частота розгортання, Гц | 60 |
| Енергоспоживання річне | 210 кВт |
| Енергоспоживання стандартне | 144 Вт |
| Яскравість | 1000 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 999 ₴











