2E Осушувач повітря промисловий, 1000Вт, 90л/добу, 250м кв, 500м куб/год, LCD дисплей, ел.управління, таймер,
31 500 ₴
30 789 ₴
- В наявності
- Код: RC_2E-ID1000-90L
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Осушувач повітря 2E потужністю 1000 Вт (код товару: 2E-ID1000-90L) - це потужний, мобільний осушувач для видалення надлишку вологи з повітря в приміщеннях з площею до 250 м2. _x000D_ Використовується для осушення складських приміщень, сирих підвалів, при усуненні наслідків затоплення, для точного контролю мікроклімату в сховищах, а також у будівництві, для сушіння штукатурки, стяжки, для сушіння дерев'яних або гіпсових виробів, для підтримки вологості на складах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 45 кг |
| Діапазон контролю вологості повітря | RH10% до 95% |
| Довжина шнура живлення | 1 м |
| Зона осушення | 250 м2 |
| Комплектація | інструкція |
| Потужність | 1000 Вт |
| Напруга живлення | 220-240 В ~50 Гц |
| Особливості | можливість безперервного зливання |
| Відведення вологи | от 90 литров в сутки |
| Охолоджувальний реагент | R290 |
| Потік повітря | 500 м3/год |
| Програмування часу роботи | до 24 годин |
| Робоча температура | от +5 до +35°C |
| Ступінь захисту | IP22 |
| Рівень звукового тиску (LPA) | 60 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 789 ₴











