2E Портативна електростанція Volodar, 5000 Вт, 5120 Вт/год., WiFi/BT, розширення ємності, швидка зарядка
Опис
2E Volodar – найпотужніша, інноваційна та екологічно чиста портативна електростанція з LiFePO4-акумулятором на 5120 Вт·год та потужним інвертором змінного струму, що забезпечує синусоїдальну потужність 5000 Вт.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 70 кг |
| Час перетворення (байпас та інвертор) | 10 мс |
| Вхід | 220-240 В, 50 Гц (макс. 2500 Вт) |
| Вихід | 2x USB Type-C: 5В 3A, 9В 3A, 12В 3В, 15В 3A, 20В 5A (макс. 100 Вт) |
| Виходи змінного струму | 1 вихід: 210-230 В, 30А, 50 Гц |
| Виходи постійного струму | 4x виходи DC 5521: 12В 10A (макс. 120 ВТ) |
| Габарити | 520 x 405 x 376 мм |
| Діапазон реєстрації | 170-280 В |
| Діапазон вихідних частот (Гц) | 50-60 |
| Діапазон напруги MPPT | 120-450 В |
| Діапазон напруги акумулятора | 40-60 В |
| Діапазон робочих напруг панелей | 120-500 В |
| Діапазон струму заряду панелі (регульований) | 0-80 A |
| Диапазон частот | 47±0,3 Гц ~ 55±0,3 Гц (50 Гц)/57±0,3 Гц ~ 65±0,3 Гц (60 Гц) |
| Захист від короткого замикання заряду | запобіжник |
| Захист від короткого замикання на виході | Автоматичний вимикач |
| Захист від зворотного ходу змінного струму | Да |
| Захист від перевантаження | 102%<навантаження<125% ±10%: повідомлення про помилку і вимкнення виходу через 5 хвилин |
| Захист від перевантаження/короткого замикання | Автоматичний вимикач |
| Захист електропроводки | Захист від інверсного підключення |
| Інтерфейс зв'язку | USB/RS485 (WiFi/BT)/сухе керування вузлом |
| Клас сертифікації ЕМС | EN61000 |
| Комплектація | Адаптер прикурювач > DC5521 |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Максимальна вихідна потужність | 5000 Вт |
| Максимальна напруга панелей | 500 В |
| Максимальний струм навантаження байпаса | 40 A |
| Номінальна вихідна потужність | 5000 ВА |
| Номінальна вхідна напруга | 220-230 В |
| Номінальна вхідна напруга акумулятора | 48 В |
| Номінальна вихідна напруга | 230 В |
| Пікова потужність | 10000 ВА |
| Похибка вихідної напруги | ±5% |
| Реальна ємність | 5120 Вт·год |
| Режим енергозбереження | Навантаження ≤50 Вт |
| Сертифікат якості | CE (IEC 62109-1) |
| Тепловиділення | Примусове охолодження з регульованою швидкістю потоку повітря |
| Технічні характеристики байпасного вимикача | 40A |
| Тип батареї | LiFePO4 |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Колір | Чорний |
| Частота | 50 Гц |
| Шум | ≤60 дБ |
| Ефективність | >90% |
Інформація для замовлення
- Ціна: 130 000 ₴











