Опис
Інвертор 2Е – це перетворювач постійного струму змінний, ефективність якого становить не менше 95 %. Модель має вбудовані зарядні пристрої: мережеве та високовольтне МРРТ сонячне. VM-3K24H призначений для однофазної мережі та забезпечує чистий синусоїдальний вихідний сигнал. Час перемикання залежить від типу підключених пристроїв та становить 10 або 20 мс.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАТАРЕЯ | Зовнішня 24VDC |
| Вага | 5,4 кг |
| Час перемикання | 10 мс (для ПК) |
| Вхід | 170-280VAC, ~50/60 Гц, Hardwired |
| Вихід | 230VAC ~ 50/60 Гц, чиста синусоїда, Hardwired |
| Інтерфейс | RS-232 |
| КПД | 94.0% |
| Макс. струм ЗП | 80 A |
| Максимальна потужність ФЕ масиву | 3000 W |
| Потужність | 3 кВа |
| Окно МРРТ | 30 |
| Розміри (ШхВхГ) | 30,6 x 40 x 10,3 см |
| Тип | Автономний інвертор |
| Колір | білий із чорним |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 999 ₴









