Опис
Інвертор 2E VM-5K48 – це поєднання сучасних технологій, високої ефективності та зручності щодо використання. Модель згодиться для тих, хто прагне до енергетичної незалежності, використовуючи сонячну енергію для стабільного й надійного живлення своїх пристроїв.
- Потужність 5 кВА/5 кВт
- Автономний інвертор із вбудованим мережевим і високовольтним сонячним MPPT
- Батарея зовнішня 48 В постійного струму
- Вхід: 170–280 В змінного струму, ~50/60Гц, Hardwired
- Вихід: 230 В змінного струму, ~50/60Гц, чиста синусоїда, Hardwired
- Ефективність 93 %
- Час перемикання 10 мс (для ПК)/20 мс (побутова техніка)
- Максимальна потужність ФЕ-масиву до 5 000 Вт
- Макс. струм ЗП 100 А (комбінований)
- Інтерфейси: RS-232, USB
- Розмір (ш × в × г) 300 × 440 × 120 мм
- Вага 10 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАТАРЕЯ | Зовнішня 48VDC/54V-fc/63V-op |
| Вага | 10 кг |
| Час перемикання | 10 мс |
| Вхід | 170-280VAC, ~50/60 Гц, Hardwired |
| Вихід | 230VAC ~ 50/60 Гц, чиста синусоїда, Hardwired |
| Інтерфейс | RS-232 |
| Макс. струм ЗП | 100 A |
| Максимальна потужність ФЕ масиву | 5000 W |
| Потужність | 5 кВа |
| Окно МРРТ | 120 |
| Розміри (ШхВхГ) | 300 x 440 x 120 |
| Тип | Автономний інвертор |
| Форма вихідного сигналу | чиста синусоїда |
| Колір | Білий |
| Ефективність перетворення | 93.0% |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 910 ₴








