Опис
Зарядний пристрій 2Е Wall Charger USB-C PD3.0 стане в нагоді для повноцінного відновлення енергії портативної техніки. Сумарна потужність пристрою складає 30 Вт. Універсальний набір мікросхем забезпечує оптимальну швидкість заряджання для будь-яких пристроїв. Корпус виготовлений із нешкідливого пластику. Колір білий, тож підходить більшості техніки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Стан | Новий |
| Тип | Мережевий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідне під'єднання | від мережі 100 В до 240 В |
| Вихідне під'єднання | USB-C |
| Вихідний струм | 5В/3A, 9В/3A, 12В/2.5A, 15В/2A, 20В/1.5A |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Швидка зарядка (PD3.0 Макс. 30 Вт) |
| Сумісність | універсальне |
| Сумісність моделей | універсальне |
| Тип пристрою заряду | універсальне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴







