2E Інвертор сонячний гібридний XM MAXII 8000VA/8000W, 48V, 2 MPPT, 2xTerminal in/out

50 000 ₴
48 439 ₴
- В наявності
- Код: RC_2E-XM-MAXII-8K48DIO
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Інвертор 2E XM MAXII – це чудовий вибір для тих, хто прагне інтегрувати відновлювану енергію у свій побут або бізнес, забезпечуючи стійкість, ефективність та економічну вигоду.
- Потужність 8 кВА/8 кВт
- Гібридний інвертор із вбудованим мережевим та сонячним МРРТ
- Підтримка «Зеленого тарифу»
- Батарея зовнішня 48 В постійного струму
- Вхід: подвійний 170–280 В змінного струму, ~50/60 Гц, Hardwired
- Вихід: 230 В змінного струму, ~50/60 Гц, чиста синусоїда, Hardwired (1+1 керований вихід АС)
- Максимальна потужність ФЕ-масиву 2×4 000 Вт
- Можливість паралельного з'єднання до 6 пристроїв
- Підтримка 1-3-фазної конфігурації (синхрон/асинхрон)
- Інтерфейси: RS-232, USB, RS485, Wi-Fi, Dry-contact
- Розмір (ш × в × г) 432,5 × 553,6 × 147,4 мм
- Вага 18,4 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАТАРЕЯ | Зовнішня 48VDC |
| Вага | 18,4 кг |
| Можливість паралельної роботи | до 6 пристроїв |
| Вхід | 170-280VAC, ~50/60 Гц, Hardwired |
| Вихід | 230VAC ~ 50/60 Гц, чиста синусоїда, Hardwired |
| Інтерфейс | Dry-contact |
| Кількість фаз | от 1 до 3 |
| Макс. струм ЗП | 150 A |
| Максимальна потужність ФЕ масиву | 4000 W |
| Потужність | 8 кВа |
| Окно МРРТ | 90 |
| Розміри (ШхВхГ) | 432,5 x 553,6 x 147,4 |
| Тип | Гібридний інвертор із вбудованим мережевим і MPPT ЗП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 48 439 ₴


