2E Інвертор сонячний автономний XM ULTRA 11000VA/11000W, 48V, 2 MPPT, 2xTerminal in/out
53 020 ₴
50 749 ₴
- В наявності
- Код: RC_2E-XM-ULTRA-11K48DIO
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Інвертор 2E XM ULTRA – якісне рішення для тих, хто шукає надійний, потужний та ефективний інвертор для автономних сонячних систем. Позбудьтеся залежності від традиційних джерел енергії разом із цим інноваційним пристроєм, який поєднує передові технології та простоту щодо використання!
- Потужність 11 кВА/11 кВт
- Автономний інвертор із вбудованим мережевим і сонячним МРРТ
- Батарея зовнішня 48 В постійного струму
- Вхід: подвійний 170–280 В змінного струму, ~50/60 Гц, Hardwired
- Вихід: 230 В змінного струму, ~50/60 Гц, чиста синусоїда, Hardwired (1+1 керований вихід АС)
- Максимальна потужність ФЕ-масиву 2 × 6 000 Вт
- Можливість паралельного з’єднання до 6 пристроїв
- Підтримання 1–3-фазної конфігурації (синхрон/асинхрон)
- Інтерфейси: RS-232, USB, RS485, Wi-Fi, Dry-contact
- Розмір (ш × в × г) 440 × 553,6 × 147,4 мм
- Вага 19,5 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАТАРЕЯ | Зовнішня 48VDC |
| Вага | 19,5 кг |
| Можливість паралельної роботи | до 6 пристроїв |
| Вхід | 170-280VAC, ~50/60 Гц, Hardwired |
| Вихід | 230VAC ~ 50/60 Гц, чиста синусоїда, Hardwired |
| Інтерфейс | Dry-contact |
| Кількість фаз | от 1 до 3 |
| Макс. струм ЗП | 150 A |
| Максимальна потужність ФЕ масиву | 6000 W |
| Потужність | 11 кВа |
| Окно МРРТ | 90 |
| Розміри (ШхВхГ) | 440 x 553,6 x 147,4 |
| Тип | Автономний інвертор |
| Колір | білий із чорним |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 749 ₴










