Водонагрівач електричний Anticalc Slim GCV 503516D B14 TBRC, 50 л, 1.6 кВт, сухий тен, круглий слим, Tesy
Опис
Tesy Водонагрівач електричний Anticalc Slim GCV 503516D B14 TBRC, 50 л, 1.6 кВт, сухий тен, круглий слим, хутро. упр-ня, Болгарія, D
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesy |
| Країна виробник | Болгарія |
| Вага | 20 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Потужність номінальна | 1.6 кВт |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Об'єм ємності для води | 50 л |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 390 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час нагрівання води до 50 °C | 1:37 година:мін/3:15 рік:мін |
| Габарити (ВxШxГ) | 80,8 x 35,3 x 38 см |
| Клас енергоспоживання | D |
| Максимальна кількість гар | 85 л |
| Обсяг | 0,1342 м3 л |
| Об'єм гар | 74 л |
| Оптимальна робоча температура | 60 °C |
| Профіль спуску | M |
| Витрата електроенергії | 1435 кВт/год |
| Реальний об'єм | 50 л |
| Форма корпусу | кругле |
| Функції | защита от замерзания |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 168 ₴


