Genius Колонки 2.0 SP-HF280 USB Wood

- Немає в наявності
- Код: RC_31730028400
+380 (67) 245-56-56
- +380 (66) 490-30-56
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 19:00 Вівторок 09:00 - 19:00 Середа 09:00 - 19:00 Четвер 09:00 - 19:00 Пʼятниця 09:00 - 19:00 Субота 10:00 - 17:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Дніпро
- +380 (67) 245-56-56+380 (66) 490-30-56Євгенпр. Дмитра Яорницького 81, оф.13, Дніпро, Україна+380971456574+380993398355Для тендерних закупівельamam.prom@gmail.com
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Genius |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.65 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Регулятор гучності |
| Інтерфейси | 3.5 mm stereo |
| Розміри фронтальних колонок (ШхВхГ) | 77 х 150 х 100 |
| Опір, Ом | 4 |
| Сумарна потужність | 6 (2 x 3 Вт RMS) Вт |
| Тип | 2 |
| Колір оздоблення | дерево |
| Частотний діапазон | 150 - 20000 |
- Товари
- Автотовари
- Автоелектроніка
- Інструменти і обладнання
- Електроінструмент
- Насосне обладнання
- Різний інструмент
- Обладнання
- Будівельне обладнання
- Акумулятори та зарядні пристрої для інструментів
- Аксесуари для інструментів
- Витратні матеріали
- Маски зварювальника
- Електрообладнання
- Мережеве обладнання
- Акумулятори
- Генератори
- Стабілізатори напруги
- Зарядні пристрої
- Зарядні станції
- Тепловентилятори та теплові гармати
- Дача, будинок і сад
- Комп'ютерна техніка та ноутбуки
- Побутова техніка
- Активний відпочинок
- Військове спорядження
- Транспорт
- О нас
- Доставка і оплата
- Гарантія і повернення
- Статті

