Опис
Елегантна похила витяжка Franke Smart Vertical 2.0 FPJ 915 V BK/DG. Технічна досконалість та чіткий дизайн. Чорне скло з сенсорним керуванням та максимальною продуктивністю 918 куб. м/год.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (макс.) | 79 см |
| Висота (мін.) | 53 см |
| Діаметр отвору повітроводу | 150 мм |
| К-во двигунів | 1 двигун |
| К-во швидкостей | 3 |
| Комплектація | один вугільний фільтр |
| Матеріал корпусу | Стекло |
| Мінімальний рівень шуму | 69 дБ |
| Освітлення | светодиодное |
| Обладнання | Периметральне всмоктування |
| Оформлення | навісна (під кутом) |
| Режим повітроочищення | відведення повітря |
| Тип витяжки | похила |
| Тип монтажа | Настінний |
| Управління | Сенсорне |
| Фільтр | алюмінієвий |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 520 ₴




