Опис
Розкидач насіння Einhell PXC GC-SR 12, 45см, 12л, 2.49кг 3415238. Пластиковий візок з ручним керуванням, для транспортування посівного матеріалу. Розкидач насіння і добрив, надійний і практичний інструмент, з яким ви можете рівномірно, швидко і легко розподіляти по землі добрива, засівати ділянки насінням або розкидати пісок, сіль у зимовий період. Завдяки подвійній ручці ви можете легко та безпечно керувати розкидачем.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2,49 кг |
| Матеріал корпусу | Ударостійкий пластик |
| Обсяг | 12 л л |
| Особливості | діаметр коліс 200 мм |
| Застосування | для садіння рослин |
| РОЗМІРИ | 53,5 х 21 х 24 |
| Розкидання | 45 см |
| Стан | Нове |
| Тип | розкидач |
| Колір | Червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 476 ₴






