Einhell Компресор повітряний TC-AC 270/50/8, масляний, 1800Вт, 50л, 270л/хв, 8бар, 30.08кг
Опис
Повітряний компресор Einhell TC-AC 270/50/8 – це універсальний компресор, який з робочим тиском 8 бар ідеально підходить для широкого діапазону робіт зі стисненим повітрям та має потужний мотор 1,8 кВт та продуктивність всмоктування 270 літрів за хвилину.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 30,08 кг |
| Габарити | 670x740x330 |
| Потужність | 1800 Вт |
| Потужність у кінських силах | 2,5 л/с |
| Напруга живлення мережі | 230 В |
| Обладнання двигуна | 2850 об./хв |
| Об'єм ресівера | 50 л |
| Продуктивність на вході | 270 л/хв |
| Робочий тиск у режимі високої потужності | 8 бар |
| Стан | Нове |
| Тип | Повітряний |
| Тип двигуна | індукційний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 150 ₴









