Einhell Генератор бензиновий інверторний TC-IG 1100, 1100Вт, 3600об/хв, 1х230В(1 фаза), 4.35А, бак 6.5л,

Опис
Бензиновий інверторний генератор TC-IG 1100 ідеально підходить там, де потрібно виробляти електроенергію незалежно від електромережі: на ділянках, на будівельних майданчиках, в кемпінгу, в робочих сараях і гаражах, або навіть для відпочинку в будівлях, що окремо стоять, таких як лісові, рибальські або гірські будиночки. Електрика подається через стандартну розетку 230 В/50 Гц, до якої можна підключати всі пристрої, такі як лампи, садовий інвентар чи кухонні прилади.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 20.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Габарити | 395 х 450 х 405 мм |
| Генератор | інверторного типу |
| Кількість фаз | 1 фаза |
| Об’єм двигуна | 79 см3 |
| Рекомендуємо придбати | 2E-JCM10H |
| Тип запуску | ручний стартер |
| Топліво | Бензин |
| Пристрій | генератор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 299 ₴


