Einhell Генератор бензиновий TC-PG 65/E5, 230В/380В, 3.6кВт (макс. 6.51кВт), електростарт, 25л, 83кг
Опис
Einhell Генератор бензиновий TC-PG 65/E5, 230В/380В, 3.6кВт (макс. 6.51кВт), електростарт, 25л, 83кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 83 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга | 400 В |
| Генератор | синхронний |
| Індикатор рівня палива | Да |
| Класс защиты | IP23 |
| Кількість фаз | 3 фази |
| Потужність | 10,9 л.с. |
| Об’єм двигуна | 420 см3 |
| Об'єм оливи в картері двигуна | 1.1 л |
| Охолодження двигуна | Повітряне |
| Розетки | 1 шт. — 400 В |
| Тип ДВС | 4-тактний |
| Тип запуску | Електростартер |
| Топліво | Бензин |
| Пристрій | генератор |
| Функції | Колеса для транспортування |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 999 ₴







